قانون رسیدگی به تخلفات اداری


1395/10/20 0:0
یکی از اقدامات مهم این اداره در راستای برنامه سلامت اداری، آشنایی پرسنل در سراسر استان، با قوانین و مقررات مربوط به تخلفات اداری است.

آشنایی با  تخلفات اداری

همانطور که در مقالات قبلی هم متذکر شدیم یکی از اقدامات مهم این اداره در راستای برنامه سلامت اداری، آشنایی پرسنل در سراسر استان، با قوانین و مقررات مربوط به تخلفات اداری است چرا که اعتقاد داریم پیشگیری بهتر از درمان می باشد.

با یک مطالعه دقیق متوجه می شویم بسیاری از تخلفاتی که در قسمت های مختلف دانشگاه اعم از ستادی و اجرایی (اداری و درمانی) بوقوع می پیوندند ناشی از عدم آشنایی دقیق پرسنل با قوانین و ضمانت اجراهای قانونی است و این اعتقاد وجود دارد که اگر پرسنل عزیز و خدوم دانشگاه نسبت به قوانین و مقررات مزبور آشنایی کافی و لازم را داشته باشند بطور قطع و یقین بسیاری از تخلفات اداری کمتر اتفاق می افتد که این مهم یکی از عوامل حیاتی در سالم سازی محیط اداری است .

بنا بر همین هدف مهم، این اداره قانون تخلفات اداری را وارد سایت دانشگاه نموده است تا پرسنل عزیز با مطالعه دقیق قانون فوق، با دقت بیشتری وظایف قانونی خود را انجام دهند ضمناً در آینده ای نزدیک که متعاقباً اعلام می گردد با هماهنگی واحد تحول اداری از قانون فوق آزمون بعمل می آید. 

فایل پیوست

 
کلمات کلیدی:
تخلفات     سلامت.اداری     قوانین    

تاریخ بروز رسانی:   6 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

< >